Často kladené otázky

Úvěr lze získat ve věku mezi 18 a 75 lety. Abyste mohli požádat o půjčku, musíte být solventní (s) a mít bankovní účet v úvěrové instituci v České republice, mobilní telefon. Je nutné vyplnit formulář žádosti, počkat na řešení, které bude servisní odborník informovat, nebo obdržet ve formě SMS zprávy, nebo e-mailem.
Každý klient je hodnocen individuálně. Pro nové zákazníky je maximální výše úvěru k dispozici ve výši 16 000 Kč. Splácením úvěru včas si můžete půjčit až 30 000 Kč.
V případě kladné odpovědi budou peníze obdrženy okamžitě.
Můžete požádat o další půjčku, pokud není použita maximální přidělená částka.
Pro získání úvěru není potřeba ani záruka, ani zajištění.
Požádat o půjčku můžete nepřetržitě.
Úvěr lze splácet rychleji, než je uvedeno v splátkovém kalendáři. Chcete-li zjistit přesnou částku zůstatku, kontaktujte odborníka na zákaznický servis.
Splácení úvěru musí být provedeno podle harmonogramu, v případě nedodržení platebního plánu bude uplatněn úrok z penále. V případě zpoždění splácení půjčky kontaktujte zákaznický servis.
Profil zákazníka na domovské stránce věřitele: klienti mohou vidět stav půjčky, dostupné množství peněz, historii plateb, stávající zákazníci mohou požádat o další množství peněz.
Je třeba vyplnit žádost o úvěr. Po posouzení solventnosti bude stanovena maximální dostupná částka, která je uvedena ve vašem klientském profilu.
Roční procentní sazba nákladů je celková cena úvěru, včetně úroku z úvěru, jakož i všechny ostatní provize a výdaje, nebo podobná sazba vypočtená v souladu s místními zákony, která je vyjádřena v procentech.
Výběrem online půjčovací služby získáte příležitost získat půjčku 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.